SÖGİAD Sökespor el ele Sökespor 3.Lig'e

7.10.2021 13:18:59
SÖGİAD Sökespor el ele Sökespor 3.Lig'e
Sökespor yeni sezon öncesi kurum ve kuruluş ziyaretlerine tam gaz devam ediyor.

SÖGİAD,SÖKESPOR EL ELE SÖKESPOR 3.LİG’E
BAŞKAN SEMERCİ’DEN SÖKESPOR’A TAM DESTEK
Sökespor yeni sezon öncesinde kurum ve kuruluş ziyaretlerine kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Sökespor yeni yönetimi ile birlikte Sögiad’a ziyaret gerçekleştirdi. Sögiad’a gerçekleşen ziyaret’e Sökespor yönetim kurulu Başkanı Tamer Makaraç,transfer komitesi Başkanı Ümit Güç,yönetim kurulu üyeleri Kasım Üzüm,Yüksel Kavas,Hüseyin Kaya,Muharrem Pınar,Özkan Kaya katıldı.Sökespor yönetimini Sögiad Başkanı Burak Semerci,yönetim kurulu üyeleri Sinan Süleyman Bakırcı,Murat Günal ve Canan Gündoğdu kabul etti.
Gerçekleştirilen ziyaretten memnun olduklarını ifade eden Sögiad Başkanı Burak Semerci, "Sökespor için Sögiad yönetimi olarak elimizden gelen bütün desteği vereceğiz" dedi.
FUARDA EN İYİ YERİ TAHSİS EDECEĞİZ
Semerci, "Mart ayında yapacağımız fuarda en güzel yeri Sökespor'umuz için ücretsiz tahsis edeceğiz. Biz bu sene Sökespor’umuzun 3.lig’e çıkması için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz. Yeni Sökespor yönetimimize de güveniyoruz. O sene bu sene edasında 3. Lige çıkacağız. İnanıyoruz ve güveniyoruz. Gerçekleştirilen ziyaret bizi çok mutlu etti. Tekrardan teşekkür ederiz" dedi.
Sökespor Kulüp Başkanı Tamer Makaraç Sögiad yönetim kurulu Başkanı Burak Semerci ve yönetim kurulu üyelerine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederken,”Sökespor bu sene bu lig’de misafir inşallah bu sene o kupayı Söke’ye getireceğiz.Hep birlikte el ele vererek Sökespor’umuzu layık olduğu yere getireceğiz dedi. 

Bu haber toplam 287 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler

 

Bugün

Bu Hafta

Bu Ay