2021-2022 BAL grupları hangi takım hangi grupta yer alıyor

2021-2022 BAL grupları hangi takım hangi grupta yer alıyor
Bölge birinciliği müsabakaları sonunda bölge birincisi olan 9 takım üst lige çıkacak.

2021-22 BAL grupları: Hangi takım hangi grupta yer alıyor?

 

2021-2022 Sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları belirlendi. Bu sezon BAL 261 takımın katılımı ile her bölgede 3’er grup olmak üzere 9 ayrı bölgede 27 grupta oynanacak.
Grup müsabakaları çift devreli lig usulüne göre oynanacak olup her bölgede grup birincisi olan 3’er takımın tarafsız bir sahada tek devreli lig usulüne göre oynayacakları

Bölge Birinciliği müsabakaları sonunda bölge birincisi olan 9 takım TFF 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak.


1. BÖLGE

1. GRUP
1960 Silopispor
Bitlis Özgüzelderespor
Cizre Serhatspor
Güroymakspor
Hakkarigücü
Kurtalanspor
Şırnak İdman Yurdu
Van Yolspor
Vangölü Sportif
Yüksekova Belediyespor

2. GRUP
1955 Batman Belediyespor
Batman 72 Belediyespor
Kızıltepe Sportif
Mazıdağı Fosfatspor
1984 Muşspor
Muş Belediyespor
Diyarbakır *
Diyarbakır *
Diyarbakır *

3. GRUP
12 Böngölspor
Dersimspor
Elazığ Yolspor
Karlıova Yıldırımspor
Kovancılarspor
Fırat Üniversitesi
Diyarbakır *
Diyarbakır *
Diyarbakır *

* Diyabakır'dan şu 6 takım daha sonra kurayla iki gruba bölünecek:
Bağlar Belediyespor
Bismil 21 Sportif
Çınar Belediyespor
Diyarbakırspor
Bismil 1936 Gençlikspor
Silvanspor www.yerelfutbol.com

2. BÖLGE

1. GRUP
Bayburt Belediyespor
Erzincan 1968 SK
Erzincan Ulalarspor
Rize Çayelispor
Rize İl Özel İdarespor
Rize Salarhaspor
Trabzon *
Trabzon *
Trabzon *
Trabzon *

2. GRUP
1926 Bulancakspor
Ordugücü (Eski ismi Altınordu Belediyespor)
Eynesil Belediyespor
Görelespor
Söğütlü Hilalspor
Ulubey Belediyespor
Ünye 1957 SK
Trabzon *
Trabzon *
Trabzon *

3. GRUP
Ağrı Vefaspor
Arhavispor
Artvin Çoruhspor
Doğubayazıt Belediyespor
Iğdır Esspor www.yerelfutbol.com
Ilıca İdman Ocağı
Kağızman Gençlerbirliği
Kars 36 SK
Serhat Ardahanspor
Yakutiyespor

* Trabzon takımları daha sonra kurayla iki gruba paylaştırılacak:
1461 Trabzonspor
Tonya Doğanspor
DSİ Karadenizspor
Erdoğduspor
Sebat Gençlikspor
Bahçecikspor
Çarşıbaşı Belediyespor

3. BÖLGE

1. GRUP
Arguvan Belediyespor
Besni Akınspor
Darendespor
İmamağaspor
Malatya İdman Yurdu
Pütürge Belediyespor
Siverek Belediyespor
Şanlıurfa BB www.yerelfutbol.com
Viranşehir Belediyespor

2. GRUP
5 Temmuz İskenderunspor
Antakya Belediyespor
Kilis Elbeylispor
Kilis Belediyespor
Gaziantep Anadoluspor
Gaziantep Ankasspor
Nizip Belediyespor
Nizipspor
Payasspor
Reyhanlıspor

3. GRUP
Sivas Abdulvahabigazispor
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
Andırın Yeşildağspor
Kayseri Develispor
Kayseri EMAR Grup SK
Kayseri Yahyalıspor
Kayseri Talasgücü
Elbistanspor
Suvermez Kapadokyaspor
Ürgüpspor

4. BÖLGE

1. GRUP
Adana 1954 FK (Eski ismi Adana Ülkügücü)
Düziçispor
Erdemli Belediyespor
İdman Yurdu 1925 SK
Kozanspor
Adana Kürkçülerspor
Mersin 33 FK (Eski ismi MESKİ)
Niğde Belediyespor
Pozantı Gençlikspor
Silifke Belediyespor

2. GRUP
Akşehirspor
Çatalhüyük Çumra Belediyespor
Sultanhanıspor
Eskil Belediyespor
Gelendostspor
Gölyazı Belediyespor
Isparta 32 Emrespor
Konya Ereğlispor
Sarayönü Belediyespor
Sudurağı Gençlerbirliği

3. GRUP
Antalya Kemerspor
Bağbaşı Zeytinköyspor
Bucak Bld Oğuzhanspor
Burdur MAKÜ
Demre Belediyespor
Kepez Belediyespor
Manavgat Belediyespor
Korkuteli Belediyespor
Sarayköyspor
Serinhisarspor

5. BÖLGE

1. Grup
Amasya 1968 SK
Atakum Belediyespor
Boyabat 1968 SK
Erbaa Gençlikspor
Samsun Evcispor
Gerze Belediyespor
Karasamsunspor
Ladik Belediyespor
Merzifonspor
Niksar Belediyespor
Tokatspor www.yerelfutbol.com

2. Grup
1074 Çankırıspor
Amasraspor
Bartınspor
Kastamonu İl Özel İdarespor
Kurşunlu Belediyespor
Taşköprüspor
Yahşihanspor
Ankara *
Ankara *
Ankara *

3. Grup
Yozgat Çayıralan Esnafspor
Mucur Yabanlıspor
Osmancık Belediyespor
Sorgun Belediyespor
Yeşil Kamanspor
Yozgat 1959 FK
Ankara *
Ankara *
Ankara *

* Ankara'dan 6 takım daha sonra iki gruba bölünecek:
Çubukspor Futbol AŞ
Bağlumspor
Haymana Belediyespor
Ankara TKİ www.yerelfutbol.com
Sincan Belediyespor
Ankara DSİ

6. BÖLGE

1. Grup
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
Bursa *
Bursa *
Bursa *
Bursa *

2. Grup
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
Bursa *
Bursa *
Bursa *
Bursa *

3. Grup
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
Arifiye Kalaycıspor
Erenlerspor
Pamukova 1968 SK
Sapanca Gençlikspor
Serdivanspor

* Bursa'dan 8 takım iki gruba bölünecek:
Zaferspor
Yenişehir Belediyespor
Mustafakemalpaşa Belediyespor
Elmasbahçelerspor
Bursa Kültür 1987 SK
Bursa Nilüfer 2021 FK
Görükle İpekspor
İnegöl Kafkasspor

7. BÖLGE

1. Grup
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
Beyköy Belediyespor
Çilimli Belediyespor
Devrek Belediyespor
Karadeniz Ereğli Belediyespor
Kilimli Belediyespor

2. Grup
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
Kocaeli *
Kocaeli *
Kocaeli *
Kocaeli *
Kocaeli *

3. Grup
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
İstanbul *
Kocaeli *
Kocaeli *
Kocaeli *
Kocaeli *
Kocaeli *

* Kocaeli'den 10 takım daha sonra iki gruba bölünecek:
Başiskele Doğantepespor
Çayırovaspor
Karamürselspor
Kullar 1975 SK
Gebzespor
Hereke Yıldızspor
Yuvacıkspor
Değirmenderespor
Arslanbey Gençlerbirliği
Gölcükspor

* İstanbul'dan 29 takım iki bölgede 6 gruba ayrılacak:
Maltepespor
Sultangazispor
Yeşilköyspor
Beşyüzevlerspor
Atlasspor
Ortaköyspor
Vefaspor
Bağcılarspor
Alibeyköyspor
Bakırköyspor
Kavacıkspor
Nişantaşıspor
İstanbul Siirtgücü
İstanbul Sinopspor
Cevizli Anadoluspor
Beykoz İdman Yurdu (Eski ismi TED Koleji)
Gazi Mahallesi SK
Bayburt 1918 SK (Eski ismi İstanbul Bayburtspor)
İnkılapspor (Eski ismi Kayaşehirspor)
Yeniköyspor
Kuruçeşmespor
Dudulluspor
Irmakspor
Bulvarspor
Beykozspor
1877 Alemdağspor
Çengelköyspor
Sultanbeyli Belediyespor
Silivrispor


8. BÖLGE

1. Grup
Babaeskispor
Çerkezköy 1911 Doğanspor
Kapaklıspor
Lüleburgazspor
Marmara Ereğli Belediyespor
Tekirdağspor
Tuncaspor
Uzunköprüspor
Vizespor

2. Grup
Altınova Belediyespor
Ayvalıkgücü
Bandırma Etispor
Bigadiç Belediyespor
Bigaspor www.yerelfutbol.com
Bozcaadaspor
Burhaniye Belediyespor
Gönen Belediyepor
Yalova Kadıköyspor
Yalovaspor

3. Grup
Eskişehir Anadolu Üniversitesi
Bilecik Bayırköyspor
Bozüyük Vitraspor
Eskişehir Sağlıkspor
Eskişehir Yunusemrespor
Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor
Gerede 1970 SK (Eski ismi Abant FK)
Kütahya Yeşilayspor
Tavşanlı Linyitspor
Yeniçağaspor

9. BÖLGE

1. GRUP
İzmir *
İzmir *
İzmir *
İzmir *
Manisa *
Manisa *
Manisa *
Bolvadin Termalspor
İscehisarspor
Sandıklıspor

2. GRUP
İzmir *
İzmir *
İzmir *
İzmir *
Manisa *
Manisa *
Manisa *
Uşak Bölmespor
Uşak Sivaslı Belediyespor

3. GRUP
İzmir *
İzmir *
İzmir *
Aydın BB
Aydın Yıldızspor
Çine Madranspor
Efeler 09 FK (Eski ismi Didimspor)
Sökespor
Muğlaspor
Yatağanspor

* İzmir takımları 3 gruba ayrılacak:
Çiğli Belediyespor
Aliağa Futbol AŞ
Torbalıspor
Yeşilovaspor Yerel Futbol
İzmirspor
Torosgücü
Kınık Belediyespor
Viven Bornova FK
Buca Zaferspor
Kemalpaşaspor
Alaçatıspor

* Manisa takımları iki gruba ayrılacak:
Salihli Belediyespor
Manisa Sanayispor
Manisa Yunus Emre Belediyespor
Hacırahmanlıspor
Ahmetli Belediyespor
Manisaspor 

Bu haber toplam 1606 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler

 

Bugün

Bu Hafta

Bu Ay